Kontakt
Wejście
Wejście
Email
Zaloguj się
Jesteś tu po raz pierwszy? Zarejestruj się
On

Wygląd Rodzinny DLA TYCH, KTO MA SKRZYDŁA U RAMION

Opowiadamy o rzeczach, które związują nas z niebem i o ludziach, którzy pokonują niebo.
Każda kolekcja ma swoją historię. Każda rzecz ma swoje znaczenie. Każdy wizerunek niesie sens. Tworzymy ubrania, które robią Cię częścią ukraińskich cenności. Opowiadamy trochę o naszych ludziach, tradycjach i matce.

Nie bójcie się odrywać od ziemi z naszymi ubraniami — widok z góry jest lepszy.

youtube-video-preview

Фемілі лук або ще один спосіб бути разом

Фемілі лук — поняття відносно нове, яке тільки починає з’являтися в нашому житті, але популярність здобуває доволі стрімко. Адже, якщо подумати, така можливість для людства з’явилася ледь не вперше в історії. 

Фемілі лук в історії

Традиційним для всіх народів, незалежно від історичного періоду, було розділення одягу на дитячий та дорослий. Виключень не так багато, переважно їх складали невеличкі народності в різних віддалених куточках світу. 

 Щодо європейської традиції, то тут фемілі лук фактично ніколи не існував. Чи то був тато і син, чи мама і донька, чи взагалі вся родина  — з точки зору прийнятих в суспільстві норм щодо одягу, як мінімум до другої половини 20 ст. Одяг фемілі луком залишався недосяжним. Окрім того, що жінки традиційно носили сукні та спідниці і аж до Першої світової війни фактично не носили брюк, а про носіння чоловіками суконь (крім театральних вистав, де до початку 20 ст жінки не приймали участі, тому всі ролі грали чоловіки) взагалі не йшлося, то ще й діти мали зазвичай специфічний одяг. В більшості європейських країн — Британії, НІмеччині, Франції  — хлопці носили короткі штанці- бріджі чи довгі шорти до певного віку, а брюки (не рахуючи урочистих подій) починали носити лиш з 8-10 років. Чоловіки ж шорти не носили, хіба у 20 столітті, і то лиш як спортивну форму. З’явитися в шортах в товаристві було неприпустимо. Щодо дівчат, то вони носили суконки та спідниці, але теж значно коротші за-для зручності, в таких дорослим жінкам у той час годі було вийти десь в людне місце. Тож фемілі лук як концепт був приречений.

Цікаво, що якби у другій половині 19 століття існувало поняття «Фемілі лук» як таке, то він би міг існувати у Нідерландах. Це була багата країна зі специфічним кліматом, тому тут з шортами та короткими спідницями було не дуже, і діти виглядали так само як і дорослі. Мабуть, в історії європейської моди це був перший фемілі лук — хоча лише парами — мама і донька або тато і син.

Мода на фемілі лук з’явилась в Америці в 1950-х як елемент виховання та просто фан для родинних фотосесій. Але лише парами.

Фемілі лук для всієї родини в наші дні 

Насправді можливість отримати такий лук, не заморочуючись з пошиттям дорогих костюмів чи спідниць з’явилася тоді, коли, після кількох фільмів з Стівом Мак Куіном, футболка перестала бути елементом білизни і стала автономним елементом одягу на щодень. Можливість друкувати однакові принти на футболках зробила фемілі лук доступним для втілення, як для батьків, так і для брендів, які із задоволенням почали просувати цю ідею.

Фемілі лук від Aviatsia Halychyny

Ми теж любимо такі образи, бо в нашому випадку це не лише прикольно, для нас це передача цінностей від покоління до покоління та можливість зайвий раз знайти кілька спільних точок з власними дітьми, а це у 21 столітті, коли постійно бракує часу, дуже важливо. Ну і звісно, коли батьки носять правильні гасла та історії, а діти беруть з них приклад, це круто, бо це певна ментальна інвестиція в майбутнє нашої країни.

Тож, в нас є не одна пропозиція у будь-якій комбінації. Це може бути фемілі лук мама – тато – син, тато – син, мама – донька, мама – тато – син – донька, або всі на купу, скільки б вас не було в родині)

Щодо тематик та колекцій, то для фемілі луку вони такі:

Це якщо говорити про поло. 

А ще маємо футболки:

Як бачите, в нас можна вибрати та купити фемілі луку на будь-який смак, від сенсів та настрою, до кольорів і тем. Тож передавайте дітям цінності в правльний та доступний спосіб, через фемілі лук про Україну).

Zbieramy pliki cookie w celu lepszego dialogu z Tobą Więcej.
Korzystając z tej strony, zgadzasz się na to

Zamknąć