00
00
Дн
00
00
Год
00
00
Хв
00
00
Сек

Товари зі зниженою ціною | Файна оказія триває

ПЕРЕЙТИ
УКР
Контакти
Вхід
Вхід
Email
Увійти
Вперше тут? Зареєструйтеся
Чоловікам

Family look для тих, хто відчуває крила за плечима

Розповідаємо про речі, які пов’язують нас з небом і про людей, які підкорюють небо.
Кожна колекція має свою історію. Кожна річ має окреме значення. Кожне зображення
несе сенс. Ми створюємо одяг, який робить тебе частиною українських цінностей. Трохи
розповідаємо про наших, наші традиції і неньку.

Не бійся відриватися від землі з нашим одягом — згори вид кращий.

youtube-video-preview

Фемілі лук або ще один спосіб бути разом

Фемілі лук — поняття відносно нове, яке тільки починає з’являтися в нашому житті, але популярність здобуває доволі стрімко. Адже, якщо подумати, така можливість для людства з’явилася ледь не вперше в історії. 

Фемілі лук в історії

Традиційним для всіх народів, незалежно від історичного періоду, було розділення одягу на дитячий та дорослий. Виключень не так багато, переважно їх складали невеличкі народності в різних віддалених куточках світу. 

 Щодо європейської традиції, то тут фемілі лук фактично ніколи не існував. Чи то був тато і син, чи мама і донька, чи взагалі вся родина  — з точки зору прийнятих в суспільстві норм щодо одягу, як мінімум до другої половини 20 ст. Одяг фемілі луком залишався недосяжним. Окрім того, що жінки традиційно носили сукні та спідниці і аж до Першої світової війни фактично не носили брюк, а про носіння чоловіками суконь (крім театральних вистав, де до початку 20 ст жінки не приймали участі, тому всі ролі грали чоловіки) взагалі не йшлося, то ще й діти мали зазвичай специфічний одяг. В більшості європейських країн — Британії, НІмеччині, Франції  — хлопці носили короткі штанці- бріджі чи довгі шорти до певного віку, а брюки (не рахуючи урочистих подій) починали носити лиш з 8-10 років. Чоловіки ж шорти не носили, хіба у 20 столітті, і то лиш як спортивну форму. З’явитися в шортах в товаристві було неприпустимо. Щодо дівчат, то вони носили суконки та спідниці, але теж значно коротші за-для зручності, в таких дорослим жінкам у той час годі було вийти десь в людне місце. Тож фемілі лук як концепт був приречений.

Цікаво, що якби у другій половині 19 століття існувало поняття «Фемілі лук» як таке, то він би міг існувати у Нідерландах. Це була багата країна зі специфічним кліматом, тому тут з шортами та короткими спідницями було не дуже, і діти виглядали так само як і дорослі. Мабуть, в історії європейської моди це був перший фемілі лук — хоча лише парами — мама і донька або тато і син.

Мода на фемілі лук з’явилась в Америці в 1950-х як елемент виховання та просто фан для родинних фотосесій. Але лише парами.

Фемілі лук для всієї родини в наші дні 

Насправді можливість отримати такий лук, не заморочуючись з пошиттям дорогих костюмів чи спідниць з’явилася тоді, коли, після кількох фільмів з Стівом Мак Куіном, футболка перестала бути елементом білизни і стала автономним елементом одягу на щодень. Можливість друкувати однакові принти на футболках зробила фемілі лук доступним для втілення, як для батьків, так і для брендів, які із задоволенням почали просувати цю ідею.

Фемілі лук від Aviatsia Halychyny

Ми теж любимо такі образи, бо в нашому випадку це не лише прикольно, для нас це передача цінностей від покоління до покоління та можливість зайвий раз знайти кілька спільних точок з власними дітьми, а це у 21 столітті, коли постійно бракує часу, дуже важливо. Ну і звісно, коли батьки носять правильні гасла та історії, а діти беруть з них приклад, це круто, бо це певна ментальна інвестиція в майбутнє нашої країни.

Тож, в нас є не одна пропозиція у будь-якій комбінації. Це може бути фемілі лук мама – тато – син, тато – син, мама – донька, мама – тато – син – донька, або всі на купу, скільки б вас не було в родині)

Щодо тематик та колекцій, то для фемілі луку вони такі:

Це якщо говорити про поло. 

А ще маємо футболки:

Як бачите, в нас можна вибрати та купити фемілі луку на будь-який смак, від сенсів та настрою, до кольорів і тем. Тож передавайте дітям цінності в правльний та доступний спосіб, через фемілі лук про Україну).

Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше.
Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим

Закрити