Контакти
Вхід
Вхід
Email
Увійти
Вперше тут? Зареєструйтеся
Чоловікам
08.12.2024
Без категорії
Aviatsia Halychyny

Як підібрати стиль одягу для чоловіків?

eye1776
star15
signature

На фото куртка М-16 “Буревій

Стиль — це не лише про моду чи привабливість, а й про відображення своїх переконань та способу життя. Протягом життя чоловічий стиль одягу змінюється: підлітки, приміром, надають перевагу яскравим барвам і вільному крою, а дорослі — стриманим відтінкам, класичним комбінаціям і діловому стилю. Досі не визначилися? Допомагаємо зробити вибір і розповідаємо, як підібрати стиль одягу для чоловіків.

Стилі одягу: огляд основних типів

Перш ніж почати, рекомендуємо ознайомитись з актуальними стилями одягу, притаманними різним життєвим обставинам:

Діловий. Це знайомі всім сорочки, класичні брюки, піджаки, пальто та шкіряні мешти. Такий стиль одягу для чоловіків підходить тим, хто працює в офісі, часто відвідує робочі заходи чи зустрічі, а також має власний бізнес. Діловий стиль — це про елегантність, неспішність та манери.

Кежуал. Має менше правил, аніж класичний (діловий) стиль. Головна увага тут — на поєднанні класики з комфортом, а тому головними атрибутами кежуалу є джинси або брюки, теплі светри, пуловери, шкіряні куртки та мешти (оксфорди, кеди, броги тощо). Такий стиль підійде і для офісу, й для прогулянки після роботи з товаришами.

Спортивний. Цей стиль одягу для чоловіків є ідеальним для занять спортом, активного відпочинку та просто на щодень. Прикладом є поєднання спортивних широких штанів, футболки/майки, худі та кросівок. Стиль відзначається зручністю та розкутістю, а тому дозволяє і яскраві узори, й фактурні тканини, й оверсайз.

Вуличний. Вулична мода це завжди про свободу самовираження, тому тут правило лише одне — мінімум класики та «нудних» образів. Створювати можна як спокійні ансамблі типу джинси + футболка + кардиган, так і екстравагантні варіанти на кшталт поєднання футуристичних моделей одягу та яскравих кольорів.

Існує й багато стилістичних відгалужень, серед яких андеграунд (багатошаровість, вінтаж і трохи поношені речі), гранж (неохайність, рваний одяг, брутальні шкірянки, масивне взуття), кантрі (лляні тканини, ковбойські деталі, натуральні кольори), дрілл (стиль реперів; балаклави, кепки, оверсайз джинси, рефлективні вставки) тощо.

Поради щодо створення базового гардероба для чоловіка

Види чоловічого одягу ми розглянули, а отже постає питання: як створити власний стиль? Першим кроком пропонуємо визначити свій тип фігури та дізнатись, який одяг пасуватиме, а який ні:

signature

Прямокутник

Фігура, де плечі та стегна мають однакову ширину. Чоловікам з такою статурою пасують речі, що видовжують силует (пальто, плащі тощо), та одяг, який надає об’єму у верхній частині, зокрема оверсайз куртки, бомбери, сорочки вільного крою та інше.

Трикутник

Широкі стегна, трохи менша талія та вузькі плечі — так описують цей тип фігури. Як і в попередньому випадку, врівноважити силует допоможуть речі, які видовжують (пальто, тренч тощо). Вдалий вибір — об’ємний верхній одяг, як-от куртки та бомбери.

Перевернутий трикутник

Ідеал чоловічої фігури, коли найширшою частиною тіла є спина та плечі. Ця статура майже не обмежує у виборі одягу, однак обережно слід ставитися до речей, що додають об’єм тільки знизу, як-от широкі спортивні штани та шаровари.

Пісочний годинник

Плечі та стегна знаходяться на одному рівні, а талія є вузькою. Такому типу фігури пасує майже будь-який одяг, як приталений, так і обтислий, однак для надання образу мужності можна одягати широкі куртки та верхній одяг, що має підплічники.

Овал

Тип статури, де плечі та стегна мають приблизно однакову ширину, а талія зорово виділяється, адже має значно більший обхват. Приховати живіт допоможуть штани з високою посадкою та светри крою оверсайз, які вирівнюють силует. 

Будь-який чоловічий гардероб, який би стиль ви не обрали, повинен мати обов’язкові елементи, серед яких:

  • класичні брюки;
  • джинси:
  • зручні спортивні штани;
  • шорти (спортивні або кежуал);
  • футболка та/або поло;
  • сорочка;
  • светр;
  • куртка (шкіряна, бомбер чи дута);
  • пальто;
  • кросівки;
  • туфлі (броги, оксфорди, лофери тощо).

Ці речі є базовими, а тобто дозволяють створити десятки різних луків на всі випадки життя. Наприклад, поєднання класичних брюк, сорочки, пальта і туфель підійде для офісу чи ділової зустрічі, тоді як джинси, куртка, футболка та кросівки створять образ для повсякденного носіння чи відпочинку.

Як підібрати стиль одягу для чоловіків? Проаналізуйте свій стиль життя, характер, уподобання та принципи, і підбирайте одяг з огляду на ці параметри: наприклад, якщо багато ходите пішки, слухаєте хіп-хоп, і слідкуєте за трендами, варто звернути увагу на спортивний, андеграундний або вуличний стиль.

Експериментуйте, пробуйте та шукайте свій унікальний стиль!

Вам сподобався матеріал?

Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше.
Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим

Закрити