Контакти
Вхід
Вхід
Email
Увійти
Вперше тут? Зареєструйтеся
Чоловікам
13.09.2024
Без категорії
Aviatsia Halychyny

Мінімалізм у гардеробі: як створити стильний образ із мінімумом речей?

eye1311
star10

Мода стрімко змінюється та еволюціонує: ще кілька років тому ґачі кльош вважались несмаком, а вже сьогодні ці самі ґачі — мастхев і найтрендовіша річ. Щось модне, щось вийшло з моди, а щось вічне, й до такого «вічного» належить мінімалізм — стиль одягу, заснований на ідеях простоти, комфорту та однаковості форм. Розповідаємо все, що треба знати про мінімалістичний стиль.

signature

Мода стрімко змінюється та еволюціонує: ще кілька років тому ґачі кльош вважались несмаком, а вже сьогодні ці самі ґачі — мастхев і найтрендовіша річ. Щось модне, щось вийшло з моди, а щось вічне, й до такого «вічного» належить мінімалізм — стиль одягу, заснований на ідеях простоти, комфорту та однаковості форм. Розповідаємо все, що треба знати про мінімалістичний стиль.

Що таке мінімалізм у гардеробі та чому він стає все більш популярним?

Мінімалізм — стиль не лише в моді, а й в образотворчім мистецтві, музиці, архітектурі та дизайні. Адепткою мінімалізму в одязі є Коко Шанель, адже її славна «маленька чорна сукня» віддзеркалює основні ідеї стилю — мінімум речей в гардеробі, створення «базових» виробів, які завжди актуальні, та використання монохромних образів і нейтральних барв

Особливої популярности мінімалізм в одязі здобув в часи боротьби за рівність прав: тоді жінки хотіли змінити звичні сукні та спідниці на зручні штани, мати змогу вільно обирати та купувати стрій, а також відійти від стандартів «жіночності» та «фемінності». Зараз стиль стає все більш популярним, адже дозволяє легко комбінувати речі, звільнити шафу від зайвих речей та споживати свідомо, не піддаючись трендам fast fashion.

Основні принципи мінімалізму: що варто враховувати під час створення мінімалістичного гардероба?

Стиль мінімалізм в одязі має кілька ключових принципів, серед яких:

  1. Мінімум деталей. Аплікації, великі написи, стрій з оздобами та складним кроєм — всього цього в мінімалізмі варто уникати.
  2. Прості форми. Надайте перевагу одягу стандартного крою та пошиття, простим геометричним формам (коло, лінія тощо), а також базовим силуетам типу прямого, А-силуету або оверсайзу.
  3. Монохромність. Не варто поєднувати понад 2-3 кольорів нараз. Так, яскраві барви (наприклад, червоний) теж можна додавати до образів, але доповнювати їх приглушеними та нейтральними кольорами, серед яких червоний, молочний, білий, бежевий та сірий.
  4. Мінімум аксесуарів. Мінімалізм — про простоту, а тому в таких образах прикрас і громіздких аксесуарів повинно бути мінімум. Надайте перевагу невеликій кількості простих деталей.
  5. Якісний одяг. Мінімалістичний стиль передбачає використання одягу з якісних матеріалів, який довго не втрачає ефектний вигляд і може носитися роками.
  6. Функціональність. Кожен предмет одягу повинен пасувати до інших виробів і мати чітке призначення (наприклад, одна торба для виходу в місто, й один рюкзак для мандрівок).

Якщо узагальнити, то мінімалістичний гардероб — це комфортні, якісні та функціональні речі в невеликій кількості та в нейтральних кольорах, які комбінуються між собою та мають мінімум деталей.

signature

Базові речі: що має бути в кожному мінімалістичному гардеробі?

Про методику вибору одягу та створення луків розповіли, а отже, час розповісти про речі, які обов’язково мають бути в кожному мінімалістичному гардеробі:

  • джинси (темні або світлі, але бажано вільного або прямого крою);
  • біла сорочка (для чорно-білих образів, наприклад);
  • плаття-футляр;
  • спідниця міді (переважно чорного кольору);
  • штани прямого крою (або штанний костюм);
  • лонгслів нейтрального кольору;
  • світшот або худі.

Список можна доповнювати залежно від уподобань та стилю людини: наприклад, у нас представлені худі та світшоти, які точно сподобаються любителям вільного та комфортного одягу, а також спортивного стилю.

Як комбінувати стрій: приклади різних образів

signature

Якщо здається, що мінімалізм — це похмурі, «сірі» та нудні образи, зверніть увагу на такі комбінації: асиметричний топ та широкі ясні джинси, світлий штанний костюм з кросівками, спідниця-олівець та оверсайз світшот, а також багатошарові образи з прямим кроєм. Стиль мінімалізм в одязі — це не лише чорний верх і білий низ, а луки, які дійсно впадатимуть в очі та свідчитимуть про ваше бездоганний смак в одязі.

Переваги мінімалістичного гардероба: як він може спростити життя?

Вище згадували, що мінімалізм в одязі з роками лише набирає популярности. Це стається завдяки перевагам, які має такий гардероб і в цілому стиль життя:

  • раціональне споживання (чим менше купуємо, тим менше виробляється одягу, й тим ліпше це для довкілля);
  • швидке створення образу завдяки комбінованості речей;
  • завжди елегантні, довершені та стильні в усі часи образи;
  • економія завдяки зменшенню витрат на оновлення гардероба;
  • звільнення місця у шафі та на полицях;
  • можливість брати в подорожі мінімум речей замість великих валіз.

Мінімалізм — не просто модний напрям, а стиль життя. Творіть «вічнозелені» образи та обирайте якісний стрій, який прослужить не один рік!

Вам сподобався матеріал?

Ми збираємо файли cookie для кращого діалогу з вами Детальніше.
Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтесь з цим

Закрити